Iliuzijų tunelis

Kada paskutinį kartą susiuko galva taip, kad nejautėte žemės po kojomis? Iliuzijų tunelyje atitrūksite nuo realybės ir negalėsite sukontroliuoti savo kūno, nepaisant to, kad būsite ant visiškai stabilaus pavirčiaus.

Gravitacinis namas

Gravitacinis namas neabejotinai sukrės tuos, kurie tiki fizikos dėsniais. Jūs būsite apgauti, nes negalėsite patikėti tuo ką matote.

Siaubo namas

Jei norite patikrinti savo drąsą, išdrįskite užeiti į Siaubo namą, kuriame nejaukiai jausis ir patys drąsiausi lankytojai.

Triušių erdvė

Apsilankius Kirkilų pramogų parke, galėsite pasidžiaugti gražuoliais triušeliais. Kol mažieji parko lankytojai džiaugsis triušeliais, tėveliai galės pailsėti įrengtose poilsio zonose. Taip pat netoli triušelių erdvės įrengtas paukščių takas, taigi galėsite džiaugtis ne tik triušeliais bet ir stebėti Kirkilų regioniniame parke, gyvenančius paukštelius.

Pasivažinėjimas elektriniais keturračiais

Dar viena puiki pramoga mažiesiems parko lankytojams - tai elektrinių keturračių trasa. Mažieji parko lankytojai galės išbandyti savo vairavimo įgūdžius šioje keturračių trasoje, kadangi čia reikia mokėti ne tik tiesiai važiuoti, bet ir sukti posūkius, užvažiuoti ant kalniukų.

Minigolfas, diskogolfas, šaudymas lankais bei air soft ginklais

Kirkilų pramogų parke rasite įvairiausių užsiėmimų, kurie įtrauks įvairaus amžiaus lankytojus- minigolfas, diskogolfas, šaudymas lankais ir airsoft ginklais bei kiti užsiėmimai.

Puikus maistas

2022 metais pristotome naujieną- atsinaujinusią Kirkilų pramogų parko užkandinę, kuri virsta tikru restranėliu. Čia jūsų laukia nuostabus maistas, bei gaivieji gėrimai .

Animacinių herojų parkas

Trijų metrų aukščio žmogus-voras, šypsenomis pasipuošę draugai Kempiniukas ir Patrikas, geraširdis žmogėdra Šrekas, linksmuolis kiškis Kvanka. Visi jie – vaikų mėgstamų animacinių filmų personažai. Šiuos įspūdingai tikroviškus medžio dirbinius šiais metais atrasite Kirkilų pramogų parke.