Jau greitai

Helovynas Kirkilų pramogų parke 2023

Siaubo cirke jūsų laukia:

Nepakartojamai ir unikaliai dekoruotas šiurpinančio cirko tematikos parkas: tik įžengę į parką, pateksite į šešėlyje slypinčių grėsmingų klounų karalystę, kurioje įspūdingos rankų darbo dekoracijos, išsidėsčiusios visame parke paliks nepakartojamą įspūdį, o netikėtai atgyję klounai išbandys jūsų baimės ribas;

Šiurpinančio cirko palapinė : Patekus į mūsų vaiduokliško cirko palapinę, susidursite su išprotėjusiais klounais, klaikiais ir kraupiais tikrų cirko artistų pasirodymais. Kiekvienas jų pasirodymas išmėgins jūsų baimės ribas – nuo ugnimi alsuojančių keistuolių iki akrobatų, nepaisančių mirties.

Klouno grimerinė: išdrįskite įžengti į kraują stingdančią klouno grimerinę, kurioje savo pasirodymui ruošiasi pats šiurpiausias Klounas.

Ateities palapinė: pažvelkite į ateitį arba atskleiskite savo tamsiausias paslaptis mūsų paslaptingai būrėjai;

Siaubo namas: čia kiekviename žingsnyje susidursite su tamsiais koridoriais, klaikiais kambariais ir bauginančiais netikėtumais. Nuo kraują stingdančių riksmų iki šiurpių susitikimų su namo gyventojais.

Vaikų zona: mažiausius parko svečius kviesime į užburiančią vaikų zoną. Čia jų lauks daugybė moliūgų, nuostabios, dekoracijos, žaidimai bei draugiškas klounas ( ši zona puikiai tiks ir silpnesnių nervų lankytojams)

Bauginančių karusėlių zona : išbandykite savo drąsą velniškai baisiose karusėlese;

Data: Spalio 13-lapkričio 5 d

Laikas: 15.00-22.00 val

Vieta: Kirkilų pramogų parkas Adresas: [Mokyklos g. 13, Kirkilų k., Biržų r. Sav.]

Bilietus įsigysite atvykę į parką arba https://kakava.lt/renginys/helovynas-kirkilu-pramogu-parke-2023/6843

Kaina -8 Eur; Vaikams iki 6 metų -4 Eur; Vaikams iki 2 metų nemokamai; Grupėms, didesnėms nei 10 asmenų taikoma 10 %nuolaida

4 Eur- siaubo namas

Atrakcionų kaina neįskaičiuota.

Rezervacija reikalinga tik didesnėms grupėms: +37062311410